نتایج جستجو برای عبارت :

پردرامدترین شغل ها در ایران تا 1400

زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن
طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة،
وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.
زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان
الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات
سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أ
وقتی که تاریخ انقضای کارت بانکیم رو دیدم، تعجب کردم.
سال 1400.
به خیلی چیزا فکر کردم.
به اینکه نوه هام، تو محاسبه سن مادربزرگشون کمی دچار مشکل میشن و به راحتی نمی تونن حسابش کنن. به اینکه عه چه بانمک چه عدد خوشگلیه! به اینکه عه حالا باید تو خریدهای اینترنتیم، به جای سال؛ بنویسم 00 !! به خیلی چیزا فکر کردم. اما مهم ترینش این بود که من در سال 1400 تو چه حالی ام؟ دارم چیکار میکنم؟ رضایت نسبی از زندگی رو پیدا کردم؟ به چیزی که می خواستم رسیدم؟
کمی از فکر کرد
‏سال ۹۲ 
آخ جون ایشالا امسال با « تدبیر » میتونم خونه میخرم
سال ۹۴
حالا خونه نشد اشکالی نداره ولی « امید » دارم امسال ماشین بخرم
سال ۹۵
امسال باید کارمو توسعه بدم تا از این وضعیت در بیام
سال ۹۶
 امسال باید حسابی کار کنم از گشنگی نمیرم
سال ۹۸ 
خدا کنه امسال برای امرار معاش به گدایی نیفتم
سال  ۱۴۰۰
به من بینوا کمک کنید
# تا 1400 با روحانی 
# روحانی مچکریم
بعدا نوشت 
سلام طاعات تون قبول 
خرما کیلویی 35000 تومن ؛ یه ( بسته / جعبه / کارتن ) خرمای مضافتی 2700
رحمان ۱۴۰۰ فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی، تهیه‌کنندگی علی سرتیپی و نویسندگی بابک کایدان و میثم کایدان است و در ابتدا خزه نام داشت.
رحمان ۱۴۰۰ قرار بود در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور یابد که از حضور در جشنواره قبل اعلام نتایج انصراف داد. این فیلم در حال حاضر در مرحله آماده‌سازی اکران عمومی است.
ادامه مطلب
به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 1399-1400 توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 1399-1400 را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد 1399-1400 برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد 1399-1400 سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمتسوالات متداول ارشد 1399-1400 و اخبار کارشناسی ارشد 1399-1400 و مشاوره ارشد 1399-1400 را نیز مورد بازدید قرار دهند.
ادامه مطلب
 به داوطلبان کنکور دکتری وزارت بهداشت 1399-1400 توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1399-1400 را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور دکترای وزارت بهداشت 1399-1400 برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون دکترای وزارت بهداشت 1399-1400 سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول دکترای وزارت بهداشت 1399-1400 و اخبار دکتری وزارت بهداشت 1399-1400 و
1400 متر باغ ویلا در ملارد منطقه لم آباد
کد ملک:lo230
100 متر ویلای لوکس و مبله به صورت 2 خوابه
محوطه سازی شده
دارای انشعابات کامل و قانونی
دارای استخر مجهز و سرپوشیده
یک میلیارد و دویست                         
 طاهری  :   09123625683
☎️02165294480
http://iranbagh.com
info@iranbagh.com
▪️https://t.me/iranbaghh
♦️https://www.instagram.com/iranbaghh
این لیست را همیشه گوشه‌ ذهن داشته باشید...
این سؤال که ما چه شغلی را انتخاب کنیم و وارد چه صنعتی شویم؟
همیشه ذهن ما را به خودش مشغول می‌کند، همه مردم بخصوص در ایران با وضعیت اقتصادی پیش رو به دنبال آن هستند که شغلی پر درآمد و نسبتاً راحت را داشته باشند تا بتوانند هزینه زندگی خود و خانواده‌شان را تأمین کنند.با من طی این گزارش همراه باشید.
ادامه مطلب

دانلود فیلم رحمان 1400 با کیفیت عالی 
نام اثر: رحمان 1400
کیفیت ها: full hd 1080p – hd 720p – sd 480p
مخاطب: بزرگسالان
نوع فیلم: سینمایی
محصول: ایران دانلود فیلم رحمان 1400
موضوع: کمدی ، اجتماعی
نویسندگان: بابک کایدان و میثم کایدان
کارگردان: منوچهر هادی
تهیه کننده: علی سرتیپی
با هنرنمایی: مهران مدیری ، محمدرضا گلزار ، سعید آقاخانی ، یکتا ناصر ، بهرام افشاری ، ساره بیات رحمان 1400
سال تولید: 1397
تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 115 دقیقه
درباره فیل

1400 متر باغ ویلای لوکس در منطقه شهریار
 400 متر ویلای 3 خواب نوساز زیبا
انشعابات کامل ، آب ، برق ، گاز 
محوطه سازی لوکس و دلباز با نما و کف سنگی
نورپردازی حررفه ای و اختصاصی محوطه باغ
استخر روباز کاشی شده مجهز به تصفیه خانه و آب گرم
آلاچیق بزرگ زیبا در مجاورت استخر 
باغچه کاری و گلکاری زیبا در محوطه به همراه  درختان میوه 
دارای باربیکیو سنگی در محوطه باغ 
اطلاعات کامل این باغ ویلا در سایت املاک پدر
خلنت سیگنال میان و بلند مدتی ما در قیمت 400 تومان معرفی شد و تا 6000 هزار تومان رفت و هم کنون صف فروش دارد/توصیه ما به شما رعایت حد سود است و استراتژی درست در معاملات ما در گروه vip به شما به اضافه سیگنال خرید استراتژی صحیح معاملاتی را اموزش میدهیم خلنت بازدهی 1400 درصدی داد
برای عضویت به شماره 09193398873 پیام دهید
کانال تلگرامی بابل 1400 که مدتی است آغاز به کار کرده و تعدادی از مطالب آن حاوی افشاگری پیرامون فعالیت های مرموز بعضی گروه ها و موسسه های فرهنگی مستقل در سطح شهرستان بابل است هیچ ارتباطی به من ندارد. البته خوب است مسئولان امنیتی و قضایی و نظارتی مطالب منتشر شده این کانال و میزان صحت و سقم آن را مورد بررسی قرار دهند؛ اما از آن جا که دیوار این حقیر کوتاه است و بدخواهانی نیز در میان بعضی از صاحب مسندان علیه السلام!  دارم می دانم طبق معمول در صورت عد
دانلود فیلم رحمان 1400

منتشر کننده فایل : روبیکسفا

نام فارسی فیلم : رحمان 1400
زبان : فارسی
کیفیت : BluRay 720p / BluRay 1080p
ژانر : طنز / اجتماعی
حجم : 1550 مگابایت
کارگردان : منوچهر هادی
ستارگان : مهران مدیری ، محمدرضا گلزار ، ساره بیات ، بهرام افشاری ، سعید آقاخانی ، یکتا ناصر
: به این فیلم فعلا امتیازی داده نشده است
زیرنویس فارسی : موجود نیست
جستجوی زیرنویس : کلیک کنید

خلاصه داستان : فیلم
رحمان ۱۴۰۰ به کارگردانی منوچهر هادی پیش از این با نام «خز
دانلود فیلم رحمان 1400

منتشر کننده فایل : روبیکسفا

نام فارسی فیلم : رحمان 1400
کیفیت : BluRay 720p / BluRay 1080p
ژانر : طنز / اجتماعی
حجم : 1550 مگابایت
کارگردان : منوچهر هادی
ستارگان : مهران مدیری ، محمدرضا گلزار ، ساره بیات ، بهرام افشاری ، سعید آقاخانی ، یکتا ناصر
: به این فیلم فعلا امتیازی داده نشده است
زیرنویس فارسی : موجود نیست
جستجوی زیرنویس : کلیک کنید

خلاصه داستان : فیلم
رحمان ۱۴۰۰ به کارگردانی منوچهر هادی پیش از این با نام «خز
فیلم جدید و ایرانی منتشر شده در سال 98 با نام رحمان 1400 با بازی بهترین بازیگران طنز ایران که در گیشه با استقبال زیاد از طرف مخاطبان قرار گرفت...این شما و این دانلود فیلم رحمان 1400 بصورت کاملا قانونی و اسلامی برای اولین بار در وب فارسی. از بازیگران این فیلم می توان به نفرات زیر اشاره کرد: مهران مدیری،محمدرضا گلزار،سعید آقاخانی،یکتا ناصر،بهرام افشاری،غلامرضا نیکخواه،ساره بیات این فیلم در بین بسیاری از مردم با حواشی مواجه شد. 

دانلود فیلم رحمان
 آشنایی با چهره واقعی ابوهریره
چهره اول : 
مردی مشهور و بنام این قبر یا مقام منسوب به شخصی است که  بعد از 1400 سال مورد توجه است:
مشهور است که در این قبر یکی از معروفترین صحابه رسول خدا خوابیده است ؛ (البته عده ای تنها آن را مقام ابو هریره می دانند  در هر صورت ) مردی که اگر بخواهیم به صورتی ساده انگارانه از کنار او رد شویم همین نکته برای ما جلب توجه می کند که چرا بعد از 1400 سال هنوز هم قبر او مورد توجه و احترام است  و حریم او زیارتگاه ؟
سیره مخالفان غ
۲ سال پیش در چنین روزی ۲۹ اردیبهشت مشخص شد تا ۱۴۰۰ با روحانی،الحمدلله همانطور که در کف جامعه لمس میکنید تحریم ها برنگشت،به عقب برنگشتیم،سفره ی مردم پهن تر و رنگین تر شد،عزت به پاس و پول ایرانی برگشت،پیاده روها دیوار نشد،تدبیر،امید را در کف جامعه جاری کرد،بازارها الحمدلله پررونق شد،تغییرات ملموس اتفاق افتاد،قلم ها نشکست،آزادی بیان تحقق یافت،از سینه زنی ها دور برجام بالاخره حاجت روا شدیم،آب خوزستان الحمدلله تامین شد،جوانان همه سر کار رف
دانلود فیلم رحمان 1400 با کیفیت 4k و لینک مستقیم
دانلود فیلم رحمان 1400 با کیفیت عالی , دانلود فیلم رحمان هزار و چهارصد , دانلود فیلم رحمان 1400 با لینک مستقیم ,دانلود فیلم ایرانی جدید , دانلود فیلم ایرانی

نام اثر: رحمان 1400
کیفیت ها: full hd 1080p – hd 720p – sd 480p
مخاطب: بزرگسالان
نوع فیلم: سینمایی
محصول: ایران دانلود فیلم رحمان 1400
موضوع: کمدی ، اجتماعی
نویسندگان: بابک کایدان و میثم کایدان
کارگردان: منوچهر هادی
تهیه کننده: علی سرتیپی
با
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
تحصیل در مدارس تیزهوشان به دلیل کیفیت و امکانات آموزشی بهتر به یکی از اهداف دانش آموزان پایه نهم تبدیل شده است. به همین دلیل هر ساله دانش آموزان زیادی اواخر خرداد ماه در سراسری کشور به صورت هماهنگ در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نهم به دهم شرکت
شما شوخی های جنسی و از فیلم رحمان ۱۴۰۰ حذف کن و به من بگو چی ازش میمونه . نه بگو دیگه، بگو خب -_-
اگه فیلم و به سه بخش تقسیم کنیم، توی بخش اول خیلی خندیدم و دو بخش بعدی زهرمارم شد . آقا خب که چی؟ اصلا نمیدونم درباره کجای فیلم بنویسم :| 
اصن نفهمیدم چی شد :)) ولش کن
فاجعه یعنی قانون مورفی رامبد جوان
بابا چون یه قانونی هست و ازش خوشت میاد دلیل نمیشه واسش فیلم بسازی و به بدترین شکل هم از اون قانون استفاده کنی . بعد شما که اکشن ساز نیستی و میخوای نصف فیلم و
لوله های کاروگیت1400 میلیمتر از انواع قطور لوله های کاروگیت می‌باشند،
که به جهت قطر دهانه بزرگ ودبی بالا معمولا جهت استفاده در خطوط اصلی و شاهراه ها ازاین
لوله های استفاده میگردد. لوله های کاروگیت 1400 میلیمتر از جنس پلی اتیلن با گریدpe80  بوده و در شاخه های ۶متری تولید میگردد، لوله کاروگیت 1400 دارای سه نوع
فشار حلقوی منجمله ۱۶ کیلو نیوتن و۵/۳۱ کیلونیوتن و۶۴ کیلونیوتن تولید و ارائه میگردد.
هموطنان عزیز می توانند همه روزه برای اطلاع از قیمت لو
تا 1400 باید تحمل کنیم
محرومیت الکی بازیکنانمون رو
بازیکن فراری دادن هاشون رو
بازیکن نگرفتن هاشون رو
توبیخ هاشون رو
ضعیف کردنمون رو
محروم نکردن بازیکن های رقیب رو

واقعا خودتون خجالت نمیکشید لیگ و به کثافت کشیدید؟ برید زودتر راحت شیم از دستتون
دانلود فیلم رحمان 1400 با لینک مستقیم 
دانلود فیلم ایرانی رحمان 1400 ساخته منوچهر هادی 
در حال اکران در سینماهای کشور
دانلود فیلم رحمان 1400
مشخصات فیلم
منتشر کننده :  یوز دی ال
نام فیلم : رحمان 1400
 گروه فیلم: اجتماعی
محصول سال : 1398
محصول کشور : ایران
مخاطب فیلم : همه سنین
تهیه کننده : علی سرتیپی
نویسنده : بابک کایدان
کارگردان : منوچهر هادی
بازیگران : ساره بیات, بهرام افشاری, سعید آقاخانی, محمدرضا گلزار, یکتا ناصر, مهران مدیری
خـلـاصــــه داسـتـ
دانلود فیلم رحمان 1400
مشخصات فیلم
بازیگران : ساره بیات, بهرام افشاری, سعید آقاخانی, محمدرضا گلزار, یکتا ناصر, مهران مدیری
خـلـاصــــه داسـتـ
دانلود فیلم رحمان 1400
مشخصات فیلم
خـلـاصــــه داسـتـ
دانلود فیلم رحمان 1400
مشخصات فیلم
خـلـاصــــه داسـتـ
رحمان ۱۴۰۰ فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی، تهیه‌کنندگی علی سرتیپی و نویسندگی بابک کایدان و میثم کایدان است و در ابتدا خزه نام داشت.
رحمان ۱۴۰۰ قرار بود در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور یابد که از حضور در جشنواره قبل اعلام نتایج انصراف داد. این فیلم در حال حاضر در مرحله آماده‌سازی اکران عمومی است

عوامل فیلم سینمایی رحمان ۱۴۰۰
عوامل اصلی فیلم رحمان ۱۴۰۰ عبارتند از کارگردان : منوچهر هادی، نویسنده: بابک کایدان، تهیه کننده : علی سرتیپ
علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء
المتبع من أجل مساعدة أولئك الذین یعانون من مشاكل الحمل ً. لذلك، یتم أخذ
المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام
علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم "علاج
العقم" (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد
علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما"بعد یوم.
site : www.dryouna.com

علاج العقم
العقم هو مرض یصیب جهاز التكاثر ل
redrumحجم: 6.64 مگابایتتوضیحات: برای نمایش و یا دانلود روی لینک کلیک کنید
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
دریافت
ادامه مطلب
دانلود فیلم رحمان ۱۴۰۰ با کیفیت عالی
دانلود فیلم رحمان ۱۴۰۰ با لینک مستقیم
 Download Film Rahman 1400
|به زودی از نیو وان موزیک|
دانلود فیلم ایرانی رحمان ۱۴۰۰ با حجم کم و کیفیت عالی از سرور های نیو وان موزیک
نام فیلم : رحمان ۱۴۰۰ | کارگردان : منوچهر هادی | تهیه کننده : علی سرتیپی
منتشر کننده : نیو وان موزیک | کیفیت : عالی,خوب |ژانر (موضوع) : اجتماعی – کمدی
 محصول : ایران | سال ساخت : ۱۳۹۷ | پخش : ۱۳۹۷
برای دانلود رحمان ۱۴۰۰ به ادامه ی مطلب مراجعه کنید
ادام
دانلود فیلم رحمان ۱۴۰۰ با کیفیت عالی
دانلود فیلم رحمان ۱۴۰۰ با لینک مستقیم
 Download Film Rahman 1400
|به زودی از نیو وان موزیک|
دانلود فیلم ایرانی رحمان ۱۴۰۰ با حجم کم و کیفیت عالی از سرور های نیو وان موزیک
نام فیلم : رحمان ۱۴۰۰ | کارگردان : منوچهر هادی | تهیه کننده : علی سرتیپی
منتشر کننده : نیو وان موزیک | کیفیت : عالی,خوب |ژانر (موضوع) : اجتماعی – کمدی
 محصول : ایران | سال ساخت : ۱۳۹۷ | پخش : ۱۳۹۷
برای دانلود رحمان ۱۴۰۰ به ادامه ی مطلب مراجعه کنید
ادام
برای دانلود این اهنگ به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
ادامه مطلب
مدتی بود که دنبال یه بهانه برای نوشتن بودم که یک عدد این بهانه را به من داد که به مناسب روز ۱۴۰۰ ام شروع وبلاگ‌نویسی در این وبلاگ نگاهی به قدیمی ترین صفحه‌ای که از آسمانم در ماشین زمان Archive.org وجود داره بندازم و یادی از روزهای دور کنم ...
خب این عکس مربوط به صفحه‌‌ی اول آسمانم در ماه ژانویه سال 2016 میشه ... حدود سه سال پیش ... راستش زود نگذشت ... فقط گذشت ...  ولی آنچه‌ که ازشون برام موند حس و خاطره‌ی خوش هست که از اون دوران وبلاگ‌نویسی دارم ... که وقت
خودمونیما به عمقش که فکر می‌کنم چجوری این‌همه سال با این شدت مردم زیادی اینطور عزاداری می‌کنن برای یک واقعه بعد از ۱۴۰۰ سال حقیقتا چیز عجیبیه. اون‌قدر عجیب که در مخیله‌م نمی‌گنجه! عزیزترین فرد آدم هم فوت می‌کنه نهایتا تا ۴۰ روز گریه و زاری شدت داره.. سه چهار سال بعدش که بماند. روزهای بزرگی رو می‌گذرونیم.  دوست دارم در بی‌کرانه‌های وجود امام حسین‌علیه‌السلام غرق بشم. اهل بیت درعین این‌که عرشین زمینی هم هستن پس نشدنی نیست. حضرت ام
دولت روحانی زحمت کشیده و فیلم گاندو سانسور کرده چون موضوع مربوط به جاسوس هایی هستن که در دولت ایشون نفوذ کردند!
ضمن تشکر از ایشون بابت اینکه جامه عمل رو از تن تمام وعده هاشون مثل عدم سانسور و فیلترینگ و ورزشگاه و... در آوردن و اونو لخت مادرزاد ول کردن بین ملت ایران باید بگم که داداچ پیاز شد دونه ای ۱۴۰۰ تومن دیگه چی از جان ما میخوایی؟!

ادامه مطلب
کودکان به ویتامین نیاز دارند؟
با رشد کودکان، موضوع دریافت ویتامین و مواد معدنی
کافی برای بدن شان از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود. بیشتر کودکان،
مواد مغذی و ویتامین های مورد نیازشان را از رژیم غذایی متعادل به دست می
آورند اما تحت شرایط خاص، برخی از کودکان ممکن است زیر نظر پزشک به 
ویتامین ها و مواد معدنی که از طریق مکمل دریافت می شود نیاز داشته باشند.
در این مقاله در گیاه سلامتی قصد داریم به همین موضوع بپردازیم.
 مواد مغذی مورد نیاز برا
پیشنهاد فیلم ایرانی + عکسدر تاریخ امروز, معرفی ۵ فیلم جدید و محبوب را از نگاه تماشاگران, جهت دانلود فیلم ایرانی در سال جدید ۹۸ و یا تماشای فیلم در سینما معرفی خواهیم کرد.عکس پروفایل فیلم رحمان ۱۴۰۰۱_ دانلود فیلم رحمان ۱۴۰۰رحمان ۱۴۰۰ منوچهر هادی با تهیه کنندگی علی سرتیبی در سال ۹۷ ساخته شده است گلزار بازیگر فیلم رحمان ۱۴۰۰ در مورد این فیلم گفته است که مطمئنم مردم پس از دیدن رحمان ۱۴۰۰ مثل من راضی و خوشحال هستند از نکات جالب توجه فیلم این اس
برای همه ما پیش اومده ک یک گل خریدیم ولی گلدونشو دوست نداشتیم. ما یک روش ساده برای تزیین گلدان بهتون یاد میدیم تا به راحتی و با کمترین هزینه یک گلدان زیبا داشته باشید که بتونید اونو تو دکور خونتون جا بدید.
من اینکار رو با کاغذ کادو انجام می دم. همیشه وقتی بسته ای را باز می کنم بسیار هیجان دارم که ببینم در چه کاغذی بسته بندی شده است. با اینکه خیلی مرسوم نیست، ولی گاهی اوقات اطرافیانم از این کاغذهای کاهی و کرم رنگ  برای بسته بندی استفاده می کنند.
حاج آقا قرائتی تعریف می کرد: اسلام حکم کرده است که ظرفی را که سگ لیسیده، ابتدا باید خاکمالی کرد و پس از آن آب کشید. دانشمندان غربی پس از 1400 سال کشف کردند که در بزاق سگ میکروبی وجود دارد که جز با خاک از بین نمی رود. آنان بلافاصله تحقیقاتشان را ادامه داده و پی بردند که این میکروب مخصوص در یک حرارت بخصوصی کشته می شود و نتیجه گرفتند پس اگر چنین ظرفی را به آن میزان حرارت دهیم، دیگر نیازی به خاکمالی کردنش نیست؛ ولی از این غافل بودند که شاید علاوه بر وج
و ما باید خودمان را مهیا کنیم از برای اینکه اگر چنانچه به زیارت ایشان موفق‌ شدیم ان شاء اللّه، طوری باشد که روسفید باشیم پیش ایشان. 7 تیر 1359
وعلینا ان نعد انفسنا بحیث إذا کتب لنا ان نلقا الإمام المهدی(ع) -ان شاء اللّه- فلنلقاه بوجه ابیض. ۱۵ شعبان ۱۴۰۰
We must gird ourselves to visit Imam Mahdi when that could be available. We should be in his presence with our uplifted heads. June ۲۹, ۱۹۸۰

شما چه در کشوری زندگی کنید که آب‌وهوای گرم دارد یا به چنین کشوری مسافرت کرده باشید، شک نداریم که برای خنک کردن خود از پنکه استفاده کرده‌اید. حقیقت این است که پنکه‌ها اندازه، رنگ و شکل‌های مختلفی دارند، اما همه آن‌ها برای یک هدف مشترک استفاده می‌شوند و آن خنک نگه داشتن افراد است. به هر حال، با این که همه ما به خوبی می‌دانیم خنک نگه داشتن بدن در هوای بسیار گرم برای سلامت و بهداشت ما مهم و ضروری است، آیا می‌دانستید که بدن ما تنها چیزی نیست ک
پیروزی حق:
امروز ۱۴۰۰ سال بعد از اربعین اول که دو نفر زائر امام حسین علیه السلام بودند، حدود ۲۵ میلیون زائر امام هستند. باطل برای از بین بردن حق جسم امام حق را زیر سم اسبان قرار دادند اما  حب الحسین ع این واقعه را تبدیل به بزرگترین تجمع تاریخ بشر کرده است با تبلور اوج ارزش های اسلامی و انسانی و این رزمایش ظهور است که می گوید از جولان باطل نترسید که همانا ان الباطل کان زهوقا و انشاء الله به زودی شاهد نابودی باطل که چون کف روی آب جولان می دهد خواه
دریافت
متن اهنگ ولینک دانلود در ادامه مطلب
ادامه مطلب
نصف شب از اتاق میام بیرون که آب بخورم و میبینم مادر جان هنوز بیداره و
داره با تسبیح دونه سبز یادگار بابابزرگ صلوات میفرسته...
با دیدنش اون موقع شب خنده ام میگیره و میگم دیگه داری خدا رو شرمنده میکنیا...
میگه 14 تا 100 تا میشه چندتا؟
با مخ خاموش اون وقت شبم چند ثانیه طول میکشه تا بگم 1400 تا...
میگه اگر 10 روز 1400 تا صلوات بفرستم میشه چندتا؟
میگم 14000تا...
سرش تکون میده و غرق صلوات دادنش میشه،
دو تا لیوان پر آب میخورم و موقع رفتن میگم:مامان جای این 14000تا صلوا
فیلم رحمان 1400 درواقع محصول منوچهرهادی نیست محصول برخورد سیب‌زمینی‌وار ماست. یک گناه در سه جا، سه عقاب متفاوت داره.
کسی که در خانه گناه می‌کنه ضررش به خودش می‌رسه. 
کسی که در جامعه و خیابان گناه می‌کنه گناهش بیشتره. چون بقیه می‌بینند قبح گناه ریخته می‌شه  یا ممکنه تکرار کنند. 
 کسی که در جامعه  گناه می‌کنه و به گناهش افتخار می‌کنه عقابش خیلی خیلی بیشتره. چون داره الگوسازی گناه می‌کنه. منکر رو داره معروف جلوه می‌ده.
گناه یک آدم عادی در ج
خوب بذارین یه چیز جالب بگم.
تو هالیوود برای اکران فیلمها باید درجه ای تعریف بشه . یه چیزی شبیه گروه سنی ای که در صفحه ی اول کتابهای کودکان میزنن. گروه سنیِ الف... ب... ج...
هالیوود هم به همین شکل درجه بندی داره
درجه G یعنی برید یک کیلو تخمه بخرید و کل اعضای خونواده در تمام سنین بشینین پای فیلم و با هم حالشو ببرین.
درجه PG یعنی تصمیم گیری با والدینه و ممکنه یه سری چیزایی وجود داشته باشه که مناسب کودکان نباشه. جیز باشه."بو و" باشه
درجه PG-13 یعنی قاطعانه دا
تجربه چند سال بی کفایتی و بی تدبیری دولت تدبیر و امید،باعث شده است که مردم تا حدودی از تفکر به اصطلاع "اصلاح طلبی" و در اصل "غیر انقلابی،"فاصله بگیرند.
در صورتی که جوانان انقلابی با محتوا های خوب و دقیق این خلا را پر نکنند،طولی نخواهد کشید که مقبولیت،به عنوان یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی زیر سوال رفته و این حکومت رو به اضمحلال خواهد رفت.
تهیه این سیر مطالعاتی برای رسیدن به دو هدف کلان انجام شده است: هدف اول آن است که افرادی که بر طبق این سیر
تمام درگیری انبیاء سرِ مسائل سیاسی بوده، نه سرِ برگزاری کلاس اخلاق!
سوره نحل/ آیه 36
وَلَقَدْ بَعَثْنَا فِى کُلِّ أُمَّةٍ رَّسُولاً أَنِ اعْبُدُواْ اللَّهَ وَاجْتَنِبُواْ الطَّاغُوتَ...
ترجمه؛ وهمانا ما در میان هر اُمّتى پیامبرى را برانگیختیم (تا به مردم بگویند) که خدا را بپرستید و از طاغوت (و هر معبودى جز خدا) دورى نمایید.
نکته ها:
1- شاید 1400 سال است که برخی سعی کرده‌اند طوری از دین و رسول خدا(ص) برای ما حرف زده شود که وقتی نام پیامبر(ص) را می‌
پیشنهاد فیلم ایرانی + عکسدر تاریخ امروز, معرفی ۵ فیلم جدید و محبوب را از نگاه تماشاگران, جهت دانلود فیلم ایرانی در سال جدید ۹۸ و یا تماشای فیلم در سینما معرفی خواهیم کرد.عکس پروفایل فیلم رحمان ۱۴۰۰۱_ دانلود فیلم رحمان ۱۴۰۰رحمان ۱۴۰۰ منوچهر هادی با تهیه کنندگی علی سرتیبی در سال ۹۷ ساخته شده است گلزار بازیگر فیلم رحمان ۱۴۰۰ در مورد این فیلم گفته است که مطمئنم مردم پس از دیدن رحمان ۱۴۰۰ مثل من راضی و خوشحال هستند از نکات جالب توجه فیلم این اس
از فانتزیهام این بود کهسه تا خروس داشتم:یکی سفید با دم سبز، یکی قهوه‌ای روشن با خالهای زرد، یکی هم حنایی؛اسم یکیشو میذاشتم سروش، اون یکی رو رافائیل، اون یکی رو هم هاتف.***قیمت گل صد تومنی می‌رود که از صدهزار تومن بالاتر بروددر حذف چهار صفر از پول ملّی تعجیل کنید!***به نظرتون یه نون تازه زیر آسمان، به همراه زمین و زمانروی هم چند ضلع میشه؟***اگر در گام دوّم به شرایط اوّل انقلاب بازگشته‌ایممصداق بازرگان و بنی‌صدر کدام است؟***می‌گویند: ابرو را کو
نگاه به تصویر بی حجاب زن مسلمان که شناخت اجمالی نسبت به او وجود
دارد، حتی اگر محرک نباشد، حتی اگر خود احمقش با رضایت آن را منتشر کرده باشد،
جایز نیست چه برسد به تکثیر و ترویج آن.

لازم است در چنین مواردی، تصاویر به صورت مات منتشر شود.

به مدیر یا مدیران کانال بابل 1400 که در افشای ماهیت پلید و مرموز
بعضی از فعالان به ظاهر هنری اما سیاست زده و غرب گرا که در صدد استحاله فرهنگی
جامعه دینی هستند، گام هایی جدی برداشته اند دست مریزاد می گویم.

امیدوارم د
شباهت 

آیا می‌دانید که: رسول اکرم(صلی الله علیه و اله)می فرمایند: آنچه در امتهای پیشین واقع شده در این امت نیز مو به مو روی خواهد داد!
آیا می‌دانید که: حضرت مهدی (علیه السلام) هنگام ظهور، کفش مخصوص شیث نبی (علیه السلام) را به پا دارد! (منتخب الاثرص479)
آیا می‌دانید که: شیث نبی (علیه السلام) وصی و ولیعهد حضرت آدم (علیه السلام) اولین کسی بود که کعبه را به گل وسنگ بنا کرد! (معارف ومعاریف ج6ص591)
آیا می‌دانید که: پیامبر اعظم(ص) می فرمایند: او (امام زمان (
وضعیت :  ناموجود

گارانتی :  گارانتی 12 ماهه کانولا (نماینده کانن در ایران)

کاربری : تک کاره
تکنولوژی چاپ : جوهرافشان
سایز چاپ : A4
نوع چاپ : رنگی
پرینتر جوهرافشان چاپ عکس کانن مدل PIXMA G1400
Canon PIXMA G1400 Inkjet Photo Priner
معرفی کلی
پرینتر جوهر افشان G1400  یکی از پرینتر های جدید شرکت کانن میباشد .حال اگر قصد خرید این پرینتر را دارید , اطلاعات در مورد پرینتر مدل G1400 را در خانه پرینتر دنبال کنید.کمپانی کانن بار دیگر از یکی دیگر از پرینتر های جوهرافشان سری پیکس
اعتراض من به فیلم رحمان ۱۴۰۰

نقد و بررسی فیلم رحمان 1400
 رژیمی کالا
رحمان 1400
خلاصه داستان:
رحمان ( سعید آقاخانی ) آبدارچی یک شرکت است و پزشک به او اعلام کرده که بزودی از دنیا خواهد رفت. از این جهت رحمان فکری به سرش می زند تا از مرگ خود برای خانواده سودی حاصل کند اما...
کارگردان :
منوچهر هادی : متولد سال 1351 در تهران می باشد. وی در اولین سالهای حضورش در سینما به عنوان بازیگر، دستیار کارگردان و تدارکات فعالیت می کرد اما در سال 1385 با ساخت اولین فیلمش به
در حال حاضر ۶۴ واحد پتروشیمی با پیشرفت ۲۰ تا ۹۹ درصد در ایران درحال ساخت است که شش طرح آن تأمین خوراک با ظرفیت ۱۵ میلیون تن و پنج پروژه نیز زیرساختی است و آنطور که برآورد شده، این پروژه‌ها تا سال ۱۴۰۳ به بهره‌برداری می‌رسد و ظرفیت تولیدات پتروشیمی کشور با افزایش ۹۰ تا ۹۵ درصدی به ۱۳۰ میلیون تن در سال می رسد.
از این تعداد ۲۰ واحد اولویت‌دار هستند و تا سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسند که سه مورد آن‌ها امسال افتتاح می‌شود. با افتتاح این ۲۰ وا

نایب رئیس اتاق ایران اصلی‌ترین چالش و مشکل پیش‌روی گردشگری را وجود مقررات دست و پاگیر دانست و افزود: تکثیر استعلام‌ها و مجوزها در بخش گردشگری بیش از سایر بخش‌های اقتصادی است و این سخت‌گیری نسبت مستقیم با فاصله از مرکز دارد؛ یعنی هرچه فاصله استان‌ها از مرکز بیشتر می‌شود این سخت‌گیری نیز بیشتر می‌شود.

«حسین سلاح‌ورزی» امروز (دوشنبه) در نشست صبحانه کاری با حضور «علی اصغر مونسان» وزیر پیشنهادی گردشگری بیان کرد: اتاق بازرگانی ایران
توری های استیل نسوز با گریدهای استیل 304 و 310 و 316 جهت مصارف صنعتی، رستوران ها و کوره های سیمان و معادن کاربرد دارد. حرارتی که این توری های استیل نسوز تحمل می کنند از 900 الی 1400 درجه می باشد.توری استیل نسوز با گرید 310، تا 1400 درجه حرارت را تحمل می نماید و همچنین این توری های استیل نسوز مقاومت بالایی در برابر پوسته شدن در حرارت های بالا از خود نشان می دهند.توری استیل نسوز با گرید 304 تا حدود 950 درجه حرارت را تحمل می نماید این توری مانند توری با گرید 310 مق
برای کسب اطلاعات و مشاهده قیمت انواع لوله پلی اتیلن به لینک های زیر مراجعه نمایید

لوله پلی اتیلن سایز 16

لوله پلی اتیلن سایز 160

لوله پلی اتیلن سایز 710

لوله پلی ایتلن سایز20

لوله پلی اتیلن سایز 180

لوله پلی اتیلن سایز 800

لوله پلی ایتلن سایز 25

لوله پلی اتیلن سایز 200

لوله پلی اتیلن سایز 900

لوله پلی ایتلن سایز32

لوله پلی اتیلن سایز 225

لوله پلی اتیلن سایز 1000

لوله پلی ایتلن سایز40

لوله پلی اتیلن سایز 250

لوله پلی اتیلن سایز 1200

لوله پلی ایتلن سایز
خبری از فسازان
افزایش ظرفیت تولید غلتک‌سازان سپاهان به 220,000 تن
مدیرعامل غلتک‌سازان سپاهان گفت:غلتک‌سازان یک شرکت تولیدی قطعات سنگین و فوق سنگین ریخته‌گری است که در کنار آن شمش‌ریزی هم انجام می‌دهد.
محمود ذاکر افزود: چشم‌انداز ما برای فسازان تا سال 1400 این است که ظرفیت تولید را تا 220 هزار تن برسانیم. / صدای‌بورس

سیگنالهای خرید و مشاوره انلاین مارا در ساعات معاملات با بازدهی 100 درصدی از دست ندهید برای عضویت در گروه vip تلگرامی ما با شماره

در حال‌حاضر تعداد مشترکان آب شهری و روستایی کشور از مرز ۲۳ میلیون مشترک گذشته است و سالانه تعداد بسیار زیادی قبض کاغذی میان این تعداد مشترک توزیع می‌شود که در صورت اجرای کامل این برنامه شاهد ثمرات زیست‌محیطی و اقتصادی فراوانی خواهیم بود.

دنیای اقتصاد : معاون راهبری و نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب کشور با اشاره به آغاز حذف قبوض کاغذی آب در برخی از مناطق کشور، گفت: براساس ارزیابی صورت‌گرفته این طرح تا پایان دولت دوازدهم به‌طو
درحالی، به تازگی فروشندگان گوشت وارداتی با ارز ۴۲۰۰ تومانی را گرفته اند، بسیاری در این بابت که از زمان ریاست سید ابراهیم رییسی، این اتفاقات افتاده تا جایی که حتی بزرگان را نیز بازداشت می کنند، اما این درحالی است که بسیاری تلاش می کنند این موضوع را طوری دیگر نشان بدهند.
رسانه های ماهواره ای و خارجی به گونه ای حرف می زنند که برای انسان جالب است، درحالی که رسانه های داخلی هم سکوت پیشه کرده اند، هرچند به ۱۴۰۰ و انتخابات آینده ۲ سال مانده ایم و با
خب تقریبا دو سال گذشت.یادتان هست چقدر می گفتیم" رای ندهید" ؟!
جواب می آمد" انتخاب بین بد و‌بدتر است" فرانسه را مثال می زدید و می گفتید "این ها که فرانسوی هستند بین بد و بدتر دارند انتخاب میکنند".یادتان هست که هر چهار سال یکبار سیاست مدار میشدید و در توییتر و‌اینستا و‌ وبلاگ هایتان پست دعوت به انتخاب بهتر میگذاشتید؟!یادتان هست که چقدر گفتیم سگ زرد برادر شغال هست ؟!چقدر گفتیم اصلاحات فقط سوپاپ اطمینان رژیم اند ؟! یادتان هست که با انگشت رنگی سلفی
شنبه گذشته به همراه ده نفر از اعضای خانواده
هنردوستم به سینماگلشن بجنورد رفتیم تا رحمان1400، پرفروش ترین فیلم نوروز98 را بر
روی بزرگترین پرده ی سینمایی خراسان شمالی تماشا کنیم. به اعتقاد من رحمان 1400 به
عنوان هشتمین اثر سینمایی منوچهر هادی، کارگردان باسابقه و خاک خورده ی سینمای
ایران، مرزی میان یک کمدی سیاه سیاسی و یک طنز سخیف و سطحی است که چندین بار از خط
مرز به هر دو طرف حرکت می کند، ولی در انتها بر لبه ی مرز می ایستد.
رحمان1400،داستان یک خدمتکا

کارکنان خلاق و هوشمند چه ویژگی هایی دارند؟
اریک اشمیت در کتاب "گوگل چگونه کار می کند" از هوشمندان خلاق نام می برد. اودرباره کارکنان هوشمندخلاق میگوید:
آنها هوشمندانه تحلیل می کنند اما در دام جزئیات نمی افتند.
از نیاز کاربران خود به خوبی آگاهند. 
خود را محدود به ساعات کاری نمی کنند.
پرسشگر، خطرپذیر، باز و توانمند در برقراری ارتباط با دیگران هستند.
اما همه اینها در یک
ادامه مطلب
میگن این تصویر
مربوط به ۴ سال پیش است!

از افراد
داخل این قاب، فقط یک نفر در قید حیات است.

مهدوی
کنی در سال ۹۳ ، هاشمی رفسنجانی در سال ۹۵ و هاشمی شاهرودی در سال ۹۷ از دنیا رفتند.
خدایا ، با همین فرمون برو جلو.
پیشاپیش تسلیت عرض می کنم.
شعار روحانی تا 1400 یعنی محقق میشه؟
بچه که بودم.من بودم یه رابین هود.یه مار فس فسو!یه شیری که ای کاش دوبلورش رو میدیدم!دوستم جانی کوچولو و قصر پادشاهی.
دلم میخواست رابین منو ببینه!دوس داشتم بفهمم چرا هر وقت تیر میخوره تو کلاهش سوراخ نمیشه.رابین هود اسطوره ی زندگی من بود.دنبال یه پیترپن بودم که بیاد منو ببره.باهم بریم پیشش رو طنابا سر بخوریم کیسه هارو بدزدیم و پولو بین مردمی پخش کنیم که انگار تا 1400 با روحـــ انی ان!
فلش بک=>6 سال پیش:شرکت کار میگرفت پول پارو میکرد یه عده رو مثل اجر
تعدادی فیش حج تمتع ثبت نام سال ۸۵ نیازمندیم
چند عدد فیش حج تمتع با تاریخ ثبت نام سال ۸۵ از تمام نقاط کشور با بالاترین قیمت در سریعترین زمان ممکن با تسویه قبل از امضای سند نیازمندیم.
اگر قصد واگذاری فیش حج تمتع ثبت نام سال ۱۳۸۵ را دارید با شماره ۰۹۱۰۹۰۶۰۶۴۸ تماس بگیرید. هر جای ایران که باشید در محل شما آماده ی خریداری می باشیم.
جهت اطلاع از قیمت فیش حج تمتع ثبت نام ۸۵ همین حالا می توانید با کارشناس ما تماس بگیرید: ۰۹۱۹۳۸۰۰۰۴۷
ما تضمین می کنیم که
برای کسب اطلاعات و مشاهده قیمت انواع لوله پلی اتیلن به لینک های زیر مراجعه نمایید

لوله پلی اتیلن سایز 16
لوله پلی اتیلن سایز 160
لوله پلی اتیلن سایز 710

لوله پلی ایتلن سایز20
لوله پلی اتیلن سایز 180
لوله پلی اتیلن سایز 800

لوله پلی ایتلن سایز 25
لوله پلی اتیلن سایز 200
لوله پلی اتیلن سایز 900

لوله پلی ایتلن سایز32
لوله پلی اتیلن سایز 225
لوله پلی اتیلن سایز 1000

لوله پلی ایتلن سایز40
لوله پلی اتیلن سایز 250
لوله پلی اتیلن سایز 1200

لوله پلی ایتلن سایز50
لوله پ
لوکال بیت کوینز (LocalBitcoins) یک شرکت استارت آپی است که در هلسینکی در فنلاند قرار دارد. خدمات آن شامل تسهیل معاملات بیت کوین
بدون در نظر گرفتن واحد پول محلی می‌باشد. کاربران تبلیغات خود را در
وبسایت قرار می‌دهند و در آنجا می‌توانند نرخ خود را برای خرید و یا فروش
بیت کوین تعیین کنند. سایر کاربران این آگهی ها را می‌بینند و اگر مایل
باشند می‌توانند ملاقاتی را با شخص فروشنده برای خرید بیت کوین با پول نقد
یا پرداخت آن بصورت آنلاین از طریق بانک، ت
به گزارش روابط عمومی بازار بزرگ ایران در مدت 40 سال نیمی از جنگل های جهان از بین رفتند. امروزه بشر در حال نابود کردن جنگل هاست. بعضی از کارشناسان زیست محیطی درخواست کردند تا وضعیت اضطراری اعلام کنند تا بین مردم و طبیعت توافق برقرار کنند.
این آمار نشان می دهد که حدود 60 درصد از این تخریب ها ناشی از فعالیت های انسان است. به همین دلیل کاهش حیوانات وحشی و پرندگان از جنگل هایی مانند آمازون بیشتر بوده است.

https://www.iranmall.com

https://www.instagram.com/the_iranmall
خرید و فروش و قیمت فیش حج در البرز
به اطلاع میرساند ایران حج در استان البرز دفتر فعال با کادر مجرب دارد و در این دفتر با مناسبترین قیمت، فیش حج خرید و فروش می شود.
بالاترین خریدار تمام اولویت ها و تاریخ های ثبت نام فیش حج عمره و تمتع در سریعترین زمان با مجوز انتقال از سازمان حج و زیارت
فروش فیش حج تمتع و عمره اعزام ۹۹، ۱۴۰۰، ۱۴۰۱، ۱۴۰۲، ۱۴۰۳، ۱۴۰۴، ۱۴۰۵، با تضمین قیمت
خریداران و فروشندگان محترم استان البرز جهت خرید و فروش فیش حج و مشاوره رایگا
افزایش ظرفیت تولید فسازان  به ۲۲۰ هزار تنمحمود ذاکر، مدیرعامل شرکت غلتک‌سازان سپاهان در حاشیه نشست معارفه این شرکت در گفت‌وگو با صدای بورس:غلتک‌سازان یک شرکت تولیدی قطعات سنگین و فوق سنگین ریخته‌گری است که در کنار آن شمش‌ریزی هم انجام می دهد.رزومه شرکت در گذشته نشان می‌دهد از سال ۹۴ تا ۹۷ ظرفیت تولید دو برابر شده است. چشم‌انداز ما برای فساز  تا سال ۱۴۰۰ این است که ظرفیت تولید را تا ۲۲۰ هزار تن برسانیم. نصب کوره‌های جدید است، توسعه فضاه
اینجا مهران است. در سال ۶۱ هجری - حدود ۱۴۰۰ سال پیش - حضرت امام حسین علیه‌السّلام فرزند پیامبر اکرم صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم برای دفاع از حق و احیای امر به معروف و نهی از منکر، با لبی تشنه، بی یار و یاور در صحرای کربلا و دور از وطن، مظلومانه به شهادت رسید.
حضور حماسی عاشقان ابی عبدالله الحسین علیه‌السّلام در اربعین امسال، چشم جهانیان را چنان خیره کرده که نزدیک است از حدقه بیرون بزند...! به دشمنان اهل البیت علیهم‌السلام و ایران اسلامی باید
معرفی سریال شبکه نمایش خانگی مانکن
پخش سریال شبکه نمایش خانگی مانکن به زودی شروع خواهد شد . ایرج محمدی تهیه‌کننده این سریال است . همینطور حسین سهیلی زاده که قبلا ساخت سریال های تلویزیونی پرمخاطبی نظیر «دلنوازان» , «فاصله ها» , «آوای باران » و «پریا» را در کارنامه خویش دارااست , کارگردانی سریال «مانکن» را برعهده گرفته و بابک کایدان که او‌را با نگارش فیلمنامه‌های دورازشوخی و کمدی نظیر «رحمان 1400» , «آینه بغل» , «تگزاس» و «پریناز»‌ می شناسیم ,

دانلود فیلم تگزاس 2 با لینک رایگان - تمامی کیفیت ها
دانلود فیلم ایرانی تگزاس 2 با کیفیت عالی
نام فیلم : تگزاس 2
ژانر (موضوع) : اجتماعی، کمدی
سال انتشار : 1397
محصول کشور: ایران
کارگردان : مسعود اطیابی
بازیگران : سام درخشانی، مهدی هاشمی، پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، گابریلا پتری، بهرنگ علوی، رضا ناجی، امید روحانی، آدریانو تولوزا، سهیل قنادان، نادر سلیمانی، تی آگو متوس
خلاصه داستان : فیلم تگزاس 2 ، پس از ماجراهای قسمت اول تگزاس ساسا
معاون توسعه پیشگیری و درمان سازمان بهزیستی کشور از آغاز برنامه فراگیر بررسی وضعیت ژنتیک همه معلولان کشور تا سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: امیدوارم با تامین بودجه مورد نیاز طی سه سال آتی طرح مذکور را به پایان برسانیم.
مجید رضازاده با بیان اینکه این برنامه در خصوص همه معلولانی که در بهزیستی پرونده دارند و همه معلولانی که از این به بعد می خواهند پرونده تشکیل بدهند، اجرا می‌شود، افزود: طبق این طرح، برای همه این افراد مشاوره ژنتیک انجام می‌شود. در مر
در سال 2000 (که سال تولد من هست) یک خطای نرم افزاری تمام کامپیوتر ها را تهدید می کرد.
موضوع از آنجا شروع شد که در آستانه سال 2000 میلادی برنامه نویسان متوجه خطایی شدند که به Y2K یعنی Y2000 معروف است. در آن زمان سیستم هایی مانند سیستم کارت های بانکی و... وجود داشتند که سال را تنها با دو رقم آخر (مثلا به جای 1999 از 99) نشان می دادند؛ ولی مشکل اینجا بود که نرم افزار ها نمی توانستند بین سالها 2000 و 1900 و... فرقی قائل شوند.
حال آیا این اتفاق باری دیگر و در سال 1400 شمسی ب

برای دیدن تصاویر در سایز بزرگ روی آنها کلیک کنید

با
سلام خدمت شما دوستان، تصاویر جدیدی از آخرین اجرای استاد امیر کریمی به همراه
هنرجوهایشان به دستم رسیده که در این پست براتون قرار میدم. تصاویر مربوط به کنسرت
آموزشی گروه گیتار هنرجویان خانم ها و آقایان به آموزش  و سرپرستی استاد کریمی هستند که در بهمن ماه 1397 در شهر اصفهان به اجرای برنامه پرداخته
اند که با استقبال خیلی خوب مردم با فرهنگ و هنردوست اصفهان همراه شد. با آرزوی موقثیت ب
قیچی رو دستش گرفت
نشست جلو آینه
شروع کرد به  کوتاه کردن موهای جلوی سرش 
هعی کوتاه کرد و دید کج و کوله شده
نیم سانت
یک سانت
یک سانتِ دیگه 
تا به خودش اومد دید شده شبیه .......
خشکش زده بود و چشماش داشت از حدقه میزد بیرون
پلک هم نمیزد
بهش گفتم نگران نباش زمان درستش میکنه
 انگار نه انگار!!!! اصلا گوشش بدهکار نبود.
تا گفتم:"درک میکنمت",یهو توپید به من : 
بابا بس کن دیگه,تو اصلا میفهمی الان چه حالی هستم؟
گفتم:وجدانا میخوای دقیییییقا بگم چه حالی هستی؟
زد
در حال حاضر نسخه 19c پایگاه‌داده رابطه‌ای اوراکل برای تمام پلتفرم‌ها در دسترس قرار داده شده است. اوراکل قراره از این نسخه برای مشتریان برتر تا جمعه، ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ پشتیبانی طولانی مدت (Long Term Support) انجام بده همچنین پشتیبانی تمدید شده (Extended Support) خود را تا سه شنبه، ۱۱ فروردین ۱۴۰۵ برای این نسخه ارائه میدهد.
به منظور جلوگیری از خرید جدید محصول، به حداقل رساندن پروسه ارتقا در آینده و استفاده از ویژگی‌های جدید اوراکل شما رو تشویق میکند بدون ت
کارگردان: Sanjay Leela Bhansali
ستارگان:    Rani Mukerji Ranbir Kapoor Sonam Kapoor Salman Khan

یک پسر و یک دختر به شهر کوچکی وارد می شوند. یکی برای تعطیلات و دیگری برای دیدن معشوقش به آنجا رفته اند. آنها روزهایی بسیار زیبا و رویاگونه را به هم می گذارند و...
ادامه مطلب

با سلام خدمت شما دوستان، تصاویر جدیدی از آخرین اجرای استاد امیر کریمی به همراه هنرجوهایشان به دستم رسیده که در این پست براتون قرار میدم. تصاویر مربوط به کنسرت آموزشی گروه گیتار هنرجویان خانم ها و آقایان به آموزش  و سرپرستی استاد کریمی هستند که در بهمن ماه 1397 در شهر اصفهان به اجرای برنامه پرداخته اند که با استقبال خیلی خوب مردم با فرهنگ و هنردوست اصفهان همراه شد. با آرزوی موقثیت ب

با سلام خدمت شما دوستان، تصاویر جدیدی از آخرین اجرای استاد امیر کریمی به همراه هنرجوهایشان به دستم رسیده که در این پست براتون قرار میدم. تصاویر مربوط به کنسرت آموزشی گروه گیتار هنرجویان خانم ها و آقایان به آموزش  و سرپرستی استاد کریمی هستند که در بهمن ماه 1397 در شهر اصفهان به اجرای برنامه پرداخته اند که با استقبال خیلی خوب مردم با فرهنگ و هنردوست اصفهان همراه شد. با آرزوی موقثیت ب

معرفی رنگ مو سایوس (syoss) : آیا دوست دارید دقیقاً مانند آرایشگاه رنگی با کانتورهای کاملاً مطابقت داشته باشید؟ SYOSS CONTOUR COLOR   رنگ موی طبیعی خود را با رفلکس های چند بعدی ایجاد می کند که به بهترین شکل برجسته ترین ویژگی های شما است. از یک سیستم دو رنگ دائمی در خانه که به نظر می رسد سالن ساخته شده است ، لذت ببرید.   سیستم Dual Color از یک رنگ رنگ پایه و لامپ های کانتور مخصوص انتخاب شده است: ۱٫ رنگ پایه: روی سر کامل اعمال می شود با پوشش خاکستری حرفه ای ، یک نتی
معرفی رنگ مو سایوس (syoss) : آیا دوست دارید دقیقاً مانند آرایشگاه رنگی با کانتورهای کاملاً مطابقت داشته باشید؟ SYOSS CONTOUR COLOR   رنگ موی طبیعی خود را با رفلکس های چند بعدی ایجاد می کند که به بهترین شکل برجسته ترین ویژگی های شما است. از یک سیستم دو رنگ دائمی در خانه که به نظر می رسد سالن ساخته شده است ، لذت ببرید.   سیستم Dual Color از یک رنگ رنگ پایه و لامپ های کانتور مخصوص انتخاب شده است: ۱٫ رنگ پایه: روی سر کامل اعمال می شود با پوشش خاکستری حرفه ای ، یک نتی
شاید مفیدترین کاری که در این دو هفته انجام دادم خوابیدن بوده .
همه کارهام به هم ریخته . 
برنامه ریزی ندارم برای کارهام . 
نه تونستم کاری پیدا کنم و نه تونستم مهارتی کسب کنم ( فعلا تا این دو هفته )
یک حس عجیب غریبی دارم و اون اینه که وقتی راه یادگیری و حرفه ای شدن رو میبینم کلا ناامید میشم انگار باید روزی 10 ساعت براش وقت بذارم تا بتونم در اون کار  و پیشه ، حرفه ای بشم . 
بالاخره باید از یک روزی شروع کنم . اما باید روش ها و راههای شروع رو پیدا کنم . 
آر
حرف اول: «همیشه می‌خوای یه تصمیمی بگیری ببین چی رو از دست می‌دی چی رو به دست می‌آری»؛ این جملۀ معروف سرپرست پروژه‌مون توی دادگستری بود. هنوز هم که هنوزه گاهی که من و ن با هم حرف می‌زنیم از این جمله‌اش یاد می‌کنیم. 
گاهی دستاورد بعضی تصمیم‌ها یا بهتره بگم تصوری که از دستاوردشون داریم انقدر بزرگه که ارزش هرجور تلاش و سختی و خستگی و... رو داره؛ ولی وقتی پای ازخودگذشتگی دیگران بیاد وسط می‌بینی همون دستاورد چقدر بی‌مقداره. 
برنامۀ کلی‌ام ت
این فیلم رو دوست داشتم. به نظرم فیلمی برای خندیدن و لذت بردنه. همه ی ماها مهران مدیری رو با طنز انتقادی نسبت به سلبریتی ها و دولتی ها می‌شناسیم. مهران مدیری در انتخاب نقش به عنوان یک بازیگر هم به این موضوع وفادار بوده که انصافا هم نقش رو خوب بازی کرد، البته با کمی غلو. همونی بود که همه ی ماها با وجود نفرت انگیز بودنشون می‌بینیم‌. فردی که هر کاری دلش بخواد با سرمایه و امکانات دولت می‌کنه و دیگران رو با کوچک ترین حرفی متهم به فتنه گر بودن می‌کن
این فیلم رو دوست داشتم. به نظرم فیلمی برای خندیدن و لذت بردنه. همه ی ماها مهران مدیری رو با طنز انتقادی نسبت به سلبریتی ها و دولتی ها می‌شناسیم. مهران مدیری در انتخاب نقش به عنوان یک بازیگر هم به این موضوع وفادار بوده که انصافا هم نقش رو خوب بازی کرد، البته با غلو. همونی بود که همه ی ماها با وجود نفرت انگیز بودنشون می‌بینیم‌. فردی که هر کاری دلش بخواد با سرمایه و امکانات دولت می‌کنه و دیگران رو با کوچک ترین حرفی متهم به فتنه گر بودن می‌کنه.
با
بلوور 550 وات 1400 دور کرون 17002

جهت مشاهده ، مشاوره بیشتر ویا سفارش محصولات از راههای زیر اقدام نمایید :
- مراجعه به سایت اینترنتی بیگ بگ www.Bigbag.co
• ابزارها
• ابزار برقی
• دمنده و مکنده برقی و بلوور
- ارسال کد 118925 به سامانه 3000470673
- سفارش و مشاوره تلفنی : 02144975133 – 07132301902
- لینک مستقیم محصول:  https://bit.ly/2MOhVLO
خریدی آسان – پرداخت مناسب - ارسال سریع – رضایتی بالا
#بلور #بلوور #دور #کرون #فوکر #دمنده #مکنده #ابزار #برقی #وسائل
بلافاصله بعد از رسیدن به مقبرۀ شهدای کوه خضر با رضا نشستیم کنار قبور شهدای گمنامِ 13، 14 ساله و گفتم بخون. نیم صفحه‌ای از قرآن خونده بود و صداش توی فضا پیچیده بود.(این رضا مثل دستگاه ضبط صوته هر چی براش بزاری چه با کلام چه بی کلام برات پخش میکنه) که یک خانمی از کنار دیواری که ما نشسته بودیم گفت صدایِ زیبایی داری جَوون(این کلمه منظور جوانه نه جون، ولی میتونه در مواقعی که به یک جوان میگی جوون هم مورد استفاده قرار بگیره) و بعد شروع کرد منبر رفتن برای
توضیحات فروش بتونیر 300 لیتری - بتونیر 300 لیتری برقی با الکتروموتور تک فاز و 3 اسب- 1400 دور در دقیقه- گیربکس دستگاه ساخت اصفهان حلزونی 7F86- دارای 2 عدد چرخ - دنده کمر- مناسب جهت بتون ریزی های ساختمانی مانند پیاده رو سازی ، کف  سازی سوله ها - حمل و نقل سریع و آسان نسبت به بتونیر های 400 و 500 لیتریجهت مشاهده قیمت به روز بتونیر به سایت سهند ابزار مراجعه نمایید و یا با همکاران ما تماس بگیرید.021-3375100009128107868قیمت اجاره بتونیر 300 لیتری برقی 
جهت هماهنگی و کسب اط
با معرفی مک‌لارن P1 از همان اول مشخص بود که با یک سوپرماشین هیجان‌انگیز روبرو هستیم. تست شتاب این خودرو نشان داد که P1 قادر است تا در مدت ۲/۷ ثانیه به سرعت ۹۶/۶ کیلومتر بر ساعت برسد و این تلاش را تا رسیدن به مرز ۳۵۰ کیلومتر بر ساعت ادامه دهد. البته این اعداد در دنیای سوپرماشین‌ها چندان عجیب و غریب نیستند. پورشه 911 توربو S در ۲/۶ ثانیه سرعت ۹۶/۶ کیلومتر بر ساعت را رد می‌کند و مک لارن F1 در ده 90 نیز 32 کیلومتر بر ساعت سرعت نهایی بیشتری داشته است. چیزی ک
نام فیلم : کاران و آرجون Karan Arjun 1995ژانر : اکشن | کمدی | فانتزیکارگردان : Rakesh Roshanبازیگران : Rakhee Gulzar, Salman Khan, Shah Rukh Khanمحصول : هندوستانزبان : فارسیزمان : ۱۷۵ دقیقهکیفیت : BluRay 720pفرمت : MKVحجم : ۸۷۰ مگابایتخلاصه داستان : دورگا سینگ (راخی) زن فقیری است که دو پسر جوان به نام های آرجون (شاهرخ خان) و کاران (سلمان خان) دارد. پدراین دو مردی ثروتمند بوده که به دست یکی از اقوامش به نام تاکور دورجان سینگ (آمریش پوری) به قتل رسیده است. و دورگا این موضوع را از فرزندانش مخ
اگر از خستگی مداوم و بی‌دلیل رنج می‌برید شاید بهتر است مراقب عملکرد غده‌ی تیروئید خود باشید. این غده‌ی پروانه‌ای شکل که در جلوی گردن و زیر سیب آدم قرار دارد، با ترشح هورمون، سوخت‌وسازِ بدن را کنترل می‌کند. از جمله بیماری‌های مرتبط با این غده، کم کاری تیروئید است. این بیماریِ خاموش ممکن است سال‌ها در بدن فرد مبتلا باقی بماند ولی به درستی تشخیص داده نشود، چرا که علائم آن پراکنده و مبهم است و به همین دلیل پزشک در تشخیص بیماری گمراه می‌شود
نام فیلم : بنجی جو و مستانی لینک IMDb امتیاز : 7.2 از 10 – میانگین رای 18,263 نفر کیفیت : 720p BluRay ,1080p BluRay موضوع : درام, تاریخی, عاشقانه فرمت : MKV حجم : 2.44 گیگابایت,1.44 گیگابایت مدت زمان: 158 دقیقه زبان: Hindi دوبله فارسی سال انتشار : 2015 صوت دوبله: دارد
کارگردان : Sanjay Leela Bhansali
بازیگران : Priyanka Chopra, Deepika Padukone, Irrfan Khan, Ranveer Singh

خلاصه داستان :یک رابطه‌ی عاشقانه بین یک ژنرال هندی بشوا بنجی جو و همسر دومش مستانی است…
ادامه مطلب
خاطرات مدیومها/5
که عشق آسان نمود اول
ولی افتاد مشکل ها

قسمت  پنجم 
خاطره خانم ف.ج
فرامرز ملاحسین تهرانی
بعضی
اوقات قدرتهای مدیومی به شکلی بروز و ظهور می نماید که اشخاص در عین باخبر
شدن از الهامات و یا وقایعی که ممکن است در  آینده رخ دهد، خودشان هیچ
نقشی در بروز این رخدادها ندارند. مثلا یک اتفاقی که قرار است در آینده
بیفتد، به ناگاه از زبان شخصی بازگو می گردد، اما نه گوینده خبر و نه
اطرافیانش آن را جدی نمی گیرند و فکر می کنند خب حرفی از روی
سید مصطفی محقق داماد:
اگر بنا نیست معرفت داشته باشیم، بهتر است دین نداشته باشیم, چرا که دین بدون معرفت به‌ مراتب از بی‌دینی بدتر است. شاید به اندازه‌ای که جهلِ ناشی از دین خون ریخته، سر بریده، و انسان‌های دیگر را به قصد قربت قطعه‌ قطعه کرده، آدم نکشته باشد و هیچ بلایی نقش کج‌اندیشی دینی را ایفا نکرده است.
در زمانی که الآن زندگی می‌کنیم، اگر گوش دل‌تان را باز کنید، در همین منطقه خاورمیانه، ناله‌های کودکانی را می‌شنوید که جلو روی‌شان پد
دانلود قسمت سوم سریال خانه دلم
لینک دانلود پس از پرداخت به صورت مستقیم
Canevim 3

قیمت محصول 1400 تومان

دانلود با کیفیت 480

دانلود با کیفیت720
سریال هرجایی قسمت سیزدهم با زیرنویس فارسی

دانلود قسمت دوم سریال عشق نمایشی با زیر نویس

سریال کسی نمی داند قسمت دوم با زیرنویس فارسی

سریال لکه قسمت نهم با زیرنویس فارسی

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

صنایع در استان مرکزی و راک computer آموزش دفاع شخصی نوین آموزش جامعIT Who is it کانون تبلیغات بهشتی مجله خبری Ablife رزومه کمال مولودپوری nejat silzadegan عمومی